ליווי הריון

" היום כשהתינוק שלי בן חודשיים, אני יכולה להעיד בלב שלם  על החשיבות של לווי ההריון. קיבלתי בזכותו רכות ועוצמה. כשדברים בהריון לא התנהלו כמו שדמיינתי או חשבתי, ברגעים של פחד, של שמחה , של בלבול היתה תמי  עם ידע מקצועי עיניים רואות ולב פתוח, שליוותה  אותי בתוך תהליך עמוק ומשנה חיים. כל כך משמעותי שיש מי שמלווה אותך ברבדים הפיזיים והנפשיים של התהליך הזה, מי שרואה את ההקשרים ומחזיקה את הרצף בעיניים אוהבות ובמקצועיות מתחילת ההריון ועד להתחלה החדשה." רונה 
 
לווי הריון יכול להתחיל כבר מהמחשבות עליו. הוא יכול להתחיל מתחילת ההריון ממש או קצת אחרי מרגע שתחשבי שאת רוצה לווי. זהו תהליך רציף והמשכי שאינו תלוי במקום הלידה או בסוג הלידה. אשמח לספר לך עליו עוד.

עיבוד חוויות מעולם ההריון והלידה

"אחרי שני הריונות ושתי לידות נפלאות, פתאום בהריון השלישי פחדתי למות. ממש כך. למות. לדמם עד מוות בלידת בתי השלישית. לא היתה לכך שום סיבה ממשית. הלידות שלי היו חוויות מצויינות ומחזקות ובכל זאת. ואז… נפגשתי עם תמי. 
ודיברנו על הכל. צחקתי על חלק, בכיתי על חלק. נתנו לחוויות שמות, לפחדים מילים, נתנו לתחושות מקום, לכל המנעד, ללא שיפוט. נתנו להכל לגיטימציה. ו… הגעתי ללידה חזקה, מסתכלת לפחדים בלבן של העיניים ומדברת אליהם. וזה יצר עבורי שקט שאפשר לי בפעם השלישית לקבל אל זרועותיי תינוקת יפהפיה במשקל 4,100 קילו תוך שעה וחצי.
אני מאמינה שבזכות העיבוד של משקעי העבר התאפשר לי שקט ותדר אחר בלידה". ענבל

אני מאמינה שלאתגרים לטראומות לקושי ולכאב יש לתת מקום. ההכרה בדבר מאפשרת את הריפוי. את ההחלמה. היא מאפשרת לנוע. עבורי, ההכרה בדבר, מניחה אחריה שאלה – מה אני עושה עם זה אחרי ששהיתי בזה

אם את מרגישה שזה הזמן עבורך להתחיל לנוע קדימה, את מוזמנת להתקשר אלי.

כשאני חושבת על אירועים קשים שעברתי או נזכרת בהם, עולה בי רצון לדעת שאני מובילה את חיי ולא מובלת על ידם.
אני מאמינה שהאחריות שלנו היא לבחור האם אנו רוצות לשנות ולהשתנות או לשמור ולהשמר ואולי, לבחור את המינונים של כל דבר.
בואי ניתן מקום והכרה למה שקרה ונחליט לעבור ביחד את הגשר. אני שם בשביל לתת לך יד.

התאמת דיאפרגמה

"הדיאפרגמה עזרה לי בהרבה מישורים. העובדה שהפסקתי לקחת אמצעי מניעה הורמונליים שינתה את חיי ואיזנה אותי. הבצקות ברגליי הכואבות והנפוחות והתנודות במצבי הרוח שלי פסקו לגמרי. בזכות הדיאפרגמה החיבור לגוף שלי התעצם וכך גם תשומת הלב שלי לימות המחזור השונים ולהפרשות החודשיות המשתנות. תמי היא אישה מדהימה ועדינה. בפגישת ההתאמה  היא מסבירה ומדריכה ברכות ורגישות. קיבלתי  כלים לשימוש נכון בדיאפרגמה. למרות שפחדתי קצת מהמפגש האינטימי חוויתי מפגש מעצים". דנה
 
דיאפרגמה היא קערית סיליקון בעלת חישוק גמיש, מוכנסת לנרתיק על ידי האשה לפני המגע המיני וחוסמת את מעבר הזרע לצואר הרחם.  הדיאפרגמה מתאימה לנשים שרוצות למנוע הריון תוך התערבות מינימלית בפיזיולוגיה של הגוף. אשמח לשלוח לך חומר נוסף ולספר על פגישת ההתאמה.

 למידע ופרטים נוספים חייגי ל: 

או השאירי פרטים:

טיפולי גוף

 "חווית הטיפול אצל תמי המשלבת גם דיבור וגם מגע היתה עבורי מרחב בטוח ומכיל. הפגישות איפשרו לי לבטא את המתרחש אצלי דרך הדיבור המילולי לצד הדיבור שהנפש מדברת ללא מילים –  דרך הגוף. הידיעה שבמפגש יש לי את האפשרות להרפות ולהנגע בשתי הדרכים, המילים לצד המגע,  אפשרה תואם בין העולמות שחיים אצלי ומתוך זה הרגשה של ביטחון והקשבה." סתיו
 
השכל וההיגיון, הדימיון והמעוף היו האיזור הבטוח שלי שנים רבות. את הגוף האישי והקולקטיבי התחלתי להכיר לעומק בשלב יותר מאוחר, עם חלוף השנים, עם הגיל.
היום, אני מציעה לתמוך בגוף הנשי תוך כדי אינטגרציה לנפש. טיפולי מגע עדינים בהריון ואחרי הלידה, הכרות פיזית עם הנרתיק – הם חלקים "טיפוליים" חדשים עבורי שמראים לי בלי הפסקה כמה הכל שזור בכל. היום, כשאני מציעה טיפול – אני יכולה לכלול בו את הגם וגם. למדתי ממורות שונות ומגוונות, יש לי ניסיון רב והכרות רבת שנים עם הגוף האנושי ואני מתאימה את הטיפול לצורך ולרצון.
אם זה מעניין ומסקרן אותך את מוזמנת להרים טלפון.

ארויגו / סובאדה

"הגעתי אל תמי עם שארית ברחם לאחר גרידה. יש בי צד מאוד טכנולוגי ולא כל כך האמנתי בארויגו, אבל החלטתי שאני מנסה כל מה שאפשר כדי להמנע מהתערבות פולשנית נוספת. המפגשים עצמם והשיחות עם תמי השרו עליי בטחון ועשו לי סדר במה שקורה איתי וכבר נרגעתי. מעבר לכך, לאחר הטיפול הגוף שלי הגיב לארויגו ממש במהירות ולטובה. אני ממליצה לכל מי שיכולה להיעזר בעיסוי הזה, שתנסה! ממליצה מאוד מאוד על ידיה הטובות של תמי." קארין

למדתי להיות מטפלת ארויגו  ( עיסוי בטני / עיסוי רחם ) אי שם באלפים האיטלקיים לפני ארבע שנים. הייתי מיילדת בית עסוקה ולא ידעתי איך השיטה הזו תשתלב בחיי. נמשכתי אל קולה של הרחם ואל מסורת עתיקת יומין שהגיעה מהמאיה.

היום אני ממליצה על השיטה לכל אחד ואחת. העיסוי בשיטת ארויגו מזרים דם, אנרגיה, לימפה, הורמונים. הוא מניע את כל מה שצריך לנוע בגוף.
אני מטפלת בנשים אחרי אובדן הריון בשלבים שונים, נשים שחוות את גיל המעבר ( מומלץ להגיע לטיפול בגילאי 37-52 ) או נשים שנמצאות כבר בגיל התבונה – אבל מזמינה את כולן. נערות עם כאבי מחזור, נשים הסובלות מאנדומטריוזיס, נשים מאותגרות פריון ועוד.

ארויגו זו שיטה נפלאה בזמנים של בריאות מיטבית וגם בזמנים יותר מאתגרים של הגוף. השיטה מעולה גם לגברים אבל כרגע אני מטפלת רק בנשים. 

 למידע ופרטים נוספים חייגי ל: 

או השאירי פרטים:

 למידע ופרטים נוספים חייגי ל: 

או השאירי פרטים:

תמי טסלר

תודה!
אצור איתך קשר בהקדם.
תמי